NAPRAWA I SERWIS
BUICK W WARSZAWIE

Oferujemy kompleksowy serwis i naprawę samochodów amerykańskiej marki Buick.

Kompleksowy serwis

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w USA, gdzie serwisowaliśmy klasyczne auta amerykańskie. Pokochaliśmy je i naszą miłość przywieźliśmy do Polski.

Warsztat jak w USA

Posiadamy najlepszy warsztat do serwisowania aut z Ameryki w Warszawie. Doskonale znamy budowę każdego klasycznego modelu samochodu, jesteśmy praktykami.

BUICK
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Szukasz sprawdzonego serwisu Buick w Warszawie? Zapraszamy do Mas Auto Serwis. Specjalizujemy się w naprawie starych oraz nowych samochodów amerykańskiej marki Buick.

Oferujemy gruntowny przegląd auta, diagnostykę i naprawę. Posiadamy autoryzowanych serwisantów, którzy doświadczenie zdobywali w USA. Budowa amerykańskich aut Buick nie ma przed nami tajemnic.

MAS auto to kompleksowa pomoc:

  • Diagnostyka auta,
  • Naprawy silników i wszystkich układów zawieszenia, napędowego, klimatyzacji,
  • Serwis, w tym odgrzybianie klimatyzacji,
  • Diagnostyka komputerowa systemów elektronicznych ABS, ESP, AIR BAG,
  • Drobne naprawy blacharskie oraz lakiernicze.

Używamy tylko oryginalnych części do samochodów marki Buick aby mieć pewność, że nie wydarzy sie żadna nieoczekiwana awaria.

Nasze naprawy są fachowe i szybko wykonane. Przed rozpoczęciem naprawy przedstawimy dokładnie wszystkie koszta a także wyjaśnimy sposób naprawy.

Wszystkich właścicieli aut Buick serdecznie zapraszamy!

INDYWIDUALNA WYCENA

Nie mamy stałego, niezmiennego cennika. Każde auto i usterka są inne. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Twoje auto Buick trafia w dobre ręce.