NAPRAWA I SERWIS
CADILLAC W WARSZAWIE

Skuteczna naprawa samochodów z Ameryki marki Cadillac

Kompleksowy serwis

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w USA, gdzie serwisowaliśmy klasyczne auta amerykańskie. Pokochaliśmy je i naszą miłość przywieźliśmy do Polski.

Warsztat jak w USA

Posiadamy najlepszy warsztat do serwisowania aut z Ameryki w Warszawie. Doskonale znamy budowę każdego klasycznego modelu samochodu, jesteśmy praktykami.

CADILLAC
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Nasza kompleksowa usługa naprawy, serwisu i diagnostyki obejmuje:

 • Wymianę oleju i filtrów
  Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego auta. Zalecamy regularną wymianę wszystkich filtrów i oleju szczególnie w autach z Ameryki. Jeśli chcesz aby Twoje auto działało bezawaryjnie to zaufaj naszym specjalistom, którzy wymienią filtry na nowe oryginalne i zaaplikują wydajny olej.
 • Naprawę systemu zawieszenia
  Zawieszenie to kręgosłup Twojego samochodu. Jeśli podejrzewasz uszkodzenie zawieszanie to koniecznie skontaktuj się z nami. Wadliwe zawieszenie przyczynia się do nierównej pracy kół a to z kolei zagraża życiu Twojemu i Twoich pasażerów.
 • Diagnozę komputerową
  Posiadamy specjalistyczną aparaturę diagnostyczną, która dokona dokładnego przeglądu i wskaże źródło problemu w Twoim samochodzie.
 • Naprawę układu hamulcowego
  Auta amerykańskie marki Cadillac posiadają często pojemne silniki i zachęcają do szybkiej jazdy. My stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów na pierwszym miejscu, dlatego zwracamy szczególną uwagę na bezawaryjne funkcjonowanie całego systemu hamulcowego.

Oferujemy także naprawę układu napędowego, regenerację turbosprężarki, poprawę działania układu wydechowego oraz serwis klimatyzacji.

INDYWIDUALNA WYCENA

Brak stałego, niezmiennego cennika to gwarancja indywidualnego podejścia do klienta. Każdą naprawę Cadillaca omawiamy indywidualnie z klientem.