NAPRAWA I SERWIS
LINCOLN W WARSZAWIE

Najlepsi specjaliści od Lincolna w Warszawie. Szybka i skuteczna naprawa

Kompleksowy serwis

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w USA, gdzie serwisowaliśmy klasyczne auta amerykańskie. Pokochaliśmy je i naszą miłość przywieźliśmy do Polski.

Warsztat jak w USA

Posiadamy najlepszy warsztat do serwisowania aut z Ameryki w Warszawie. Doskonale znamy budowę każdego klasycznego modelu samochodu, jesteśmy praktykami.

LINCOLN
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Zapraszamy do naszego warsztatu samochodów amerykańskich na ulicę Jana Ostroroga 10 w Warszawie. Zajmujemy się kompleksową naprawą aut marki Lincoln.

Jeśli masz dość drogich wizyt w ASO lub podejrzewasz, że naprawa została wykonana nieprofesjonalnie – zapraszamy na podjazd do naszego serwisu.

Przeprowadzimy pełną diagnostykę Twojego auta Lincoln i wskażemy wszystkie obecne i przyszłe problemy. Zawsze podchodzimy indywidualnie i kompleksowo gdyż tylko takie podejście do klienta zapewnia nam jego stuprocentowe zadowolenie i satysfakcję.

Potrzebujesz wymienić opony, olej, filtry dokonać szczegółowej diagnostyki samochodu? W MasAuto wykonasz to wszystko i jeszcze więcej za niewielkie pieniądze.

Oferujemy m.in. wymianę klocków hamulcowych, amortyzatorów, wahacza, łożysk, pompy paliwa, tłumika, paska klinowego a także serwis klimatyzacji w tym odgrzybianie i ozonowanie.

Przestań martwić się o koszty napraw i regeneracji bo właśnie znalazłeś swój ostatni warsztat samochodów z Ameryki.

INDYWIDUALNA WYCENA

Chcemy aby Twój Lincoln został skutecznie naprawiony dlatego nie mamy sztywnego cennika. Zadzwoń do nas i zapytaj o wolny termin na przegląd auta.