NAPRAWA I SERWIS
PONTIAC W WARSZAWIE

Kompleksowa diagnostyka i naprawa aut z USA marki Pontiac

Kompleksowy serwis

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w USA, gdzie serwisowaliśmy klasyczne auta amerykańskie. Pokochaliśmy je i naszą miłość przywieźliśmy do Polski.

Warsztat jak w USA

Posiadamy najlepszy warsztat do serwisowania aut z Ameryki w Warszawie. Doskonale znamy budowę każdego klasycznego modelu samochodu, jesteśmy praktykami.

PONTIAC
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Masauto na ulicy Jana Ostroroga w Warszawie to najlepszy mechanik samochodów marki Pontiac z USA. Potwierdzają to zadowoleni klienci, którzy zaufali i powierzyli nam swoje amerykańskie samochody.

Jesteśmy dumni, że możemy od tylu lat oferować nasze kompleksowe usługi: wymianę oleju i filtrów, naprawa zawieszenia, hamulców, geometrię kół, wymianę tłumika, rozrządu, opon a także odgrzybiania i ozonowania klimatyzacji.

Specjalizujemy się głównie w naprawie, serwisie i diagnostyce samochodów z Ameryki.

Gwarantujemy przystępne ceny, które nie rujnują budżetu klientów. Posiadamy grupę fachowców, którzy oprócz przyjaznego nastawienia do klienta posiadają duża wiedzę praktyczną w naprawie samochodów Pontiac.

Wiemy jak bardzo można przywiązać się do własnego auta. Wówczas samochód zastępczy nie wchodzi w grę. Oferujemy szybką lecz gruntowną diagnostykę i naprawę Twojego auta.

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów aut Pontiac to zapraszamy do kontaku. Cieszymy się na każdego nowego klienta!

INDYWIDUALNA WYCENA

Skontaktuj się z nami aby umówić się na wizytę w serwisie. Po wstępnej diagnozie przedstawimy Ci wycenę oraz przedstawimy przebieg naprawy Twojego Pontiaca.