PIASKOWANIE WARSZAWA
Piaskowanie Felg, Metalu, Stali, Karoserii, Aluminium, Konstrukcji Stalowych

Piaskujemy niemal wszystko – skontaktuj się i zapytaj o szczegóły

Kompleksowe Piaskowanie

Wykonywane przez nas piaskowanie przeprowadzane jest bardzo szczegółowo. Wykorzystujemy nowy zachodni sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość piaskowania.

Piaskowanie (niemal) wszystkiego

Nasz nowoczesny sprzęt umożliwia piaskowanie prawie wszystkich materiałów. Piaskowaniu najlepiej poddaje się stal, ale także aluminium, elementy karoserii, felgi samochodowe a nawet ram motocyklowych

PIASKOWANIE
CZYM JEST? KIEDY SIĘ STOSUJE? JAKA JEST CENA?

Piaskowanie w przeciwieństwie do śrutowania jest znacznie delikatniejsze przez co swoje zastosowanie znajduje w obróbce większej ilości materiałów. Piaskowanie polega na obróbce strumieniowo ściernej materiału. Strumień delikatnego piasku uderza punktowo w obrabiany element ścierając starą farbę oraz lakier.

Piaskowanie metalu – felg – karoserii – ram

Piaskowanie sprawdza idealnie sprawdza się także wobec elementów zardzewiałych, które wymagają renowacji czyli odnowienia. Dzięki piaskowaniu obrobiony materiał posiada porowatą strukturę i jest gotowy do przyjęcia nowej warstwy farby i lakieru. Piaskowanie najlepiej sprawdza się na elementach stalowych ale także z powodzeniem można piaskować elementy aluminiowe lub drewniane a nawet wykonane z kamienia.

Piaskowanie Warszawa – tanio – bezpiecznie.

Piaskować można prawie wszystko. Usługę oczyszczania strumieniowo- ściernego można z powodzeniem wykonać na felgach samochodowych (piaskowanie felg warszawa), karoseriach samochodowych – zarówno całych jak i konkretnych elementów (np. podrdzewiałych progów). Piaskujemy także ramy rowerowe, motocyklowe oraz samochodowe, bramy wjazdowe, ogrodzenia, furtki, pojedyncze przęsła, balustrady, grzejniki (w tym także grzejniki żeliwne), poręcze. Posiadasz element i chcesz go odnowić? Czekamy na Twoje zapytanie.

Piaskowanie elementów aluminiowych Warszawa

Nasze piaskowanie idealnie sprawdzi się także na elementach drewnianych a także na delikatnych antykach.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który usługę piaskowania wykonuje bardzo delikatnie i bezpiecznie nawet dla najbardziej delikatnych elementów.

Cena za piaskowanie uzależniona jest od czasu, który jest potrzebny na piaskowanie danego elementu. Ostateczną wycenę podajemy po zapoznaniu się z danym elementem – w tym celu zapraszamy do kontaktu.

PIASKOWANIE WARSZAWA CENA

Piaskowanie to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na odnowienie powierzchni. Cena za piaskowanie uzależniona jest tylko od czasu, który jest potrzebny na usunięcie starej farby/lakieru lub zanieczyszczeń typu rdza, piasek.

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia końcowej ceny za piaskowanie