SERWIS DOOR TO DOOR
Wygodnie – Bezpiecznie – Szybko – Tanio

Nowość – serwis bez wychodzenia z domu

Bez wychodzenia z domu

Ze względu na obecnie panującą sytuację wprowadziliśmy usługę door to door. Jest to idealne rozwiązanie polegające na zminimalizowaniu kontaktu z klientem. Nie musisz odwiedzać naszego warsztatu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na telefon –  666 28 47 29 – a my przyjedziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce, odbierzemy samochód, wykonamy naprawę lub serwis a następnie odwieziemy Twoje auto do Twojego garażu.

Serwis na dystans

Twoje auto będzie tak samo wnikliwie sprawdzone i naprawione jak w przypadku wizyty w naszym warsztacie. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów wprowadziliśmy usługę door to door, która jest w cenie usługi serwisowej. Oznacza to, że za transport Twojego samochodu z i do warsztatu nie zapłacisz ani złotówki! Jesteśmy jedni z pierwszych klientów, którzy oferują tego typu usługę w cenie serwisu.

SERWIS DOOR TO DOORWARSZAWA
ABSOLUTNA NOWOŚĆ W TWOIM MIEŚCIE

Serwis door to door to nowość w naszym warsztacie.

Zdecydowaliśmy się na zaoferowaniu jej naszym klientom ze względu na troskę o ich bezpieczeństwo. Serwis door to door minimalizuje konieczność kontaktu z klientem co znacznie wpływa na bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i, przede wszystkim, samego klienta.

Obecne czasy są trudne – dlatego chcemy nadal świadczyć Państwu najwyższą jakość usług serwisowych w naszym warsztacie. W tym celu właśnie powstała usługa serwisu Door to Door.

 

Wygodne i bezpieczne rozwiązanie w trzech prostych krokach:

Termin Odbioru

Zadzwoń do nas 666 28 47 29 i ustal termin odbioru Twojego auta. W wyznaczonym czasie po Twoje auto przyjedzie nasz pracownik, który bezpiecznie załaduje samochód na lawetę.

Serwis Auta

W naszym warsztacie dokonamy niezbędnych napraw i serwisu samochodu. Zawsze po skończonej usłudze wykonujemy dodatkowe testy potwierdzające poprawnie wykonaną naprawę lub serwis.

Odstawienie samochodu

Po skończonej usłudze odstawimy samochód na wskazane przez Ciebie miejsce. Wszystko szybko i sprawnie – a za usługę transportu nic nie płacisz.

PYTANIA I ODPOWIEDZI
O SERWIS DOOR TO DOOR

Jak zamówić usługę Door to Door?
To wyjątkowo proste – wystarczy, że zadzwonisz do naszego warsztatu: 666 28 47 29 i umówisz się na wizytę i odbiór Twojego auta. W większości przypadków odbieramy samochód tego samego dnia, w którym otrzymujemy telefon z zapytaniem o usługę Door to Door.

Jakie naprawy wykonujecie w usłudze Door to Door?
Usługa door to door to mobilny warsztat zatem nasi mechanicy są wyposażeni w podstawowe narzędzia umożlwiające wykonanie niektórych napraw na miejscu, u klienta. Może się jednak okazać, ze usterka wymaga wizyty samochodu w naszym warsztacie. Wówczas przyjeżdżamy lawetą, zabieramy Twoje auto i dokonujemy naprawy.

Ile zapłacę dodatkowo za usługę Door to Door?
Koszt dojazdu do klienta jest wliczony w cenę serwisu bądź naprawy. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dojazd do klienta.