SERWIS KAMPERÓW WARSZAWA

MasAuto to lider wśród serwisu kamperów w Warszawie.

Jeśli wybierasz się w kolejną podróż swoim kamperem, koniecznie zajrzyj do naszego serwisu! Naszą pełną ofertę renowacji i naprawy camperów znajdziesz poniżej.

Kompleksowy serwis

Zapraszamy na szczegółową analizę Twojego kampera. Raport diagnostyczny wykaże wszystkie obecne i możliwe przyszłe awarie.

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy najlepsze zaplecze w Warszawie. Pomagamy nie tylko w naprawach ale także rozbudowie Twojego kampera. Zaufaj specjalistom!

NAPRAWA? RENOWACJA KAMPERA?
TYLKO W MASAUTO

Potrzebujesz profesjonalnej renowacji swojego kampera? Szukasz nowego wyposażenia? Zapraszamy do naszego sprawdzonego serwisu w Warszawie przy ulicy Jana Ostroroga 10. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00.

Kamper z zasady jest pojazdem stworzonym do długich podróży. To w nim spędzamy większość czasu, zarówno podczas jazdy jak i postoju. Pasjonaci caravaningu nie mogą sobie pozwolić na awarię swojego kampera podczas wyjazdu. Wiązałoby się to z dużymi kosztami naprawy lub sprowadzenia go do warsztatu. Przed każdą podróżą zachęcamy do kompleksowego serwisu w naszym zakładzie.

Dokonamy całościowego przeglądu Twojego kampera, który wykaże wszystkie nieprawidłowości i usterki. Tylko gruntowna analiza i naprawa zapewni Ci spokojną jazdę i komfort podczas Twoich podróży po świecie.

MasAuto to Twój serwis kamperów w stolicy, Warszawie, który nie tylko naprawi usterki zewnętrzne, wewnętrze ale także zaoferuje renowację a nawet nowe, integralne z Twoim kamperem wyposażenie.

Nasze profesjonalne zaplecze, doświadczeni specjaliści oraz wieloletnia praktyka sprawiają, że pasjonaci kamperów zostają naszymi stałymi, zadowolonymi, klientami. Dołącz do nich!

INDYWIDUALNA WYCENA

Każde zlecenie naprawy lub renowacji traktujemy indywidualnie. Nie mamy sztywnego cennika ponieważ każdy camper jest inny, wyjątkowy. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną – zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie.

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Zainwestuj w klimatyzację, która pomoże Ci przetrwać upalne temperatury. Oferujemy także profesjonalny serwis klimatyzacji w kamperze.

Naprawa lodówek

Naprawa lodówek

Naprawimy i wyregulujemy Twoją chłodziarkę aby była gotowa na długie podróże. Oprócz serwisu oferujemy dezynfekcję i kompleksowe czyszczenie.

Naprawa elektroniki

Naprawa elektroniki

Obawiasz się o stan elektroniki w Twoim kamperze? Odwiedź nasz serwis kamperów w Warszawie, umów się na przegląd a my profesjonalnie naprawimy wszystkie awarie.

Modernizacja kampera

Modernizacja kampera

Planujesz rozbudowę kampera? Oczekujesz nowych możliwości? Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci wyposażenie, które będzie integralne z Twoim autem.

TWÓJ KAMPER
GOTOWY DO PODRÓŻY

Po serwisie w Masauto masz gwarancję, że Twój kamper jest gotowy na długą podróż i nie spotka Ciebie żadna usterka. Ciesz się caravaningiem i poleć nas swoim znajomym!