SERWIS ŁODZI MOTOROWYCH WARSZAWA

MasAuto poszerza swoją ofertę!

Pragniemy Państwu zaoferować naszą nową usługę – serwis i naprawę łodzi motorowych w Warszawie. Zajmujemy się także kompleksową naprawą silników do łodzi motorowych.

Serwis i naprawa

Wybierasz się na szerokie wody swoją motorówką i szukasz serwisu łodzi w Warszawie? Zapraszamy do MasAuto – przystępne ceny, krótki termin realizacji i fachowe doradztwo.

Wysokie kompetencje

Jesteśmy specjalistami i gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Nasze przyjazne nastawienie owocuje – nie musisz już szukać innego serwisu naprawy motorówek.

NAPRAWA SILNIKA MOTORÓWKI?
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

MasAuto oferuje całościową, profesjonalną naprawę i konserwacji jachtów, łodzi motorowych i skuterów wodnych.

Zajmujemy się m.in. diagnostyką i naprawą silników spalinowych do łodzi, naprawą uszkodzonych, połamanych żagli, likwidacja otarć, pęknięć w kadłubie, renowacją teków, a także czyszczeniem i polerowaniem kadłubów. Wykonujemy także drobne naprawy i prace stolarskie.

Jeśli intensywnie żeglujesz w okresie letnim to zalecamy całościowy przegląd Twojej łodzi motorowej po zakończeniu sezonu. Nie należy odkładać napraw i konserwacji elementów na później – zagraża to zarówno załodze a także obniża komfort z żeglugi.

Centralną, napędową jednostką każdej łodzi motorowej jest silnik, który musi działać równo, płynnie i cicho. Oferujemy kompleksową diagnostykę silników łodzi motorowych.

Jeśli kupiłeś używany jacht i martwisz się czy łódź nie ulegnie awarii podczas Twojej żeglugi to umów się na termin kompleksowego przeglądu łodzi. Nie ryzykuj, zleć naprawę specjalistom z MasAuto.

ZAREZERWUJ TERMIN NAPRAWY

Każdą naprawę konsultujemy z klientem. Poznasz dokładną cenę i czas naprawy łodzi motorowej. Dotrzymujemy terminów. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Odpowiadamy na każde Twoje pytanie. Chcemy byś cieszył się żeglarstwem tak samo jak my – to nasza pasja! Jeśli nie mieszkasz w Warszawie a chcesz zlecić nam naprawdę motorówki – napisz do nas lub zadzwoń. Przyjedziemy w każde miejsce, odbierzemy motorówkę a po naprawie podstawimy z powrotem.

Naprawa silników łodzi motorowych

Naprawa silników łodzi motorowych

Obawiasz się o swój silnik w łodzi motorowej? Zauważyłeś jego głośną lub nierówną pracę? Przypłyń do nas na serwis, dokonamy kompleksowego przeglądu Twojej łodzi motorowej.

Kompleksowy serwis motorówek

Kompleksowy serwis motorówek

Oferujemy pełną diagnostykę komputerową, naprawę silnika i elektroniki. Zapraszamy także na przeglądy przed rozpoczęciem sezonu.

POMYŚLNYCH WIATRÓW
STOPY WODY POD KILEM

Dołącz do grona żeglarzy, którzy nam zaufali. Poczuj różnicę. Gwarantujemy, że wrócisz do nas przed każdym sezonem żeglarskim!