SERWIS I NAPRAWA
AUT AMERYKAŃSKICH

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aut z USA.

Marki, które obsługujemy: GMC, Chevrolet, Cadillac, Buick, Lincoln, Ford, Monterrey, Dodge Chrysler, Infinity, Pontiac i inne.

Serwisujemy zarówno stare, klasyczne jak i nowe modele.

Kompleksowy serwis

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w USA, gdzie serwisowaliśmy klasyczne auta amerykańskie. Pokochaliśmy je i naszą miłość przywieźliśmy do Polski.

Warsztat jak w USA

Posiadamy najlepszy warsztat do serwisowania aut z Ameryki w Warszawie. Doskonale znamy budowę każdego klasycznego modelu samochodu, jesteśmy praktykami.

NAPRAWA AUTA ZZA OCEANU?
TYLKO W MASAUTO

Swoją przygodę z autami ze Stanów rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu gdy zdobywaliśmy doświadczenie pracując w kilku warsztatach samochodowych w USA. Gdy na podjazd wjeżdżał „klasyk” wiedzieliśmy, że właściciel zwraca uwagę na każdy detal, a swoje auto traktuje jako część samego siebie.

Nauczyliśmy się budowy tych niesamowitych aut, ich rozbiórki na drobne części, a także kompleksowej naprawy. Z dbałością o najmniejsze detale serwisowaliśmy wszystkie najbardziej rozpoznawalne marki aut z USA: GMC, Chevrolet, Cadillac, Buick, Lincoln, Ford, Monterrey, Dodge Chrysler, Infinity, Pontiac. Posiadamy długoletnie doświadczenie w naprawach klasycznych oraz nowszych modeli.

Klasyczne amerykańskie auta mają duszę, przepięknie się prezentują a dźwięk silnika to muzyka dla uszu koneserów. Są to jednak perełki na ulicach bo w większości naprawiamy nowe modele, które są przepełnione elektroniką.

Budowa klasycznych aut z USA jest nietypowa i potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia aby rozpocząć ich diagnostykę i naprawę. Nie należy zlecać napraw niedoświadczonym serwisom gdyż skończy się to uszkodzeniem oryginalnych części. Odszukanie oryginalnych jest niezwykle trudne a zamienniki często nie wchodzą w grę.

Zapraszamy wszystkich koneserów klasycznych amerykańskich samochodów jak i nowszych modeli do naszego serwisu w Warszawie. Oferujemy kompleksową diagnostykę i pomoc w naprawie. Mogą być Państwo pewni, że swoje auto oddajecie w dobre ręce.

Sprawdź:

Naprawa i serwis Buick w Warszawie
Naprawa i serwis Cadillac w Warszawie
Naprawa i serwis Chevrolet Warszawa
Naprawa i serwis Chrysler w Warszawie
Naprawa i serwis Dodge Warszawa
Naprawa i serwis Ford w Warszawie
Naprawa i serwis Lincoln Warszawa
Naprawa i serwis Pontiac Warszawa
Naprawa i serwis GMC Warszawa

INDYWIDUALNA WYCENA

Nie ma dwóch jednakowych aut. Każde jest oryginalne i wyjątkowe. O tym wiedzą najlepiej ich właściciele. Podobnie podchodzimy do wyceny każdej naprawy lub usługi serwisowej. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do naszego serwisu aut amerykańskich w Warszawie.

AMERYKAŃSKIE MARKI

Prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem marki samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Posiadamy doświadczenie w serwisowaniu każdego typu samochodu.

Buick

Buick

Buick Electra, LeSabre, Wildcat czy nowszy Somerset? Prezes tej marki, Dan Akerson, tak dobrze rozwijał tę markę, że już 5 lat po powstaniu Buick’a wykupił General Motors.

Cadillac

Cadillac

Cadillac to jeden z najstarszych i najbardziej luksusowych producentów samochodów w USA. Ignacy Mościcki, prezydent polski korzystał z Cadillaca 370 (V-12)

GMC

GMC

Jak w Ameryce usłyszysz „GMC” to kojarzy się on z masywnym, dużym SUVem lub pickupem z potężnym silnikiem.

Lincoln

Lincoln

Klasyczny, luksusowy Lincoln Continental to marzenie każdego konesera aut zza oceanu. Kwintesencja klasyki. Szczyt luksusu.

Pontiac

Pontiac

Nieistniejąca już marka produkująca głównie sportowe i rodzinne, przestronne auta.

Chevrolet

Chevrolet

Najpopularniejsza amerykańska marka samochodów w Polsce. Charakterystyczną Corvette pozna każdy.

GET YOUR KICKS ON
ROUTE 66

Zapraszamy do naszego serwisu aut amerykańskich MasAuto. Będziemy dumni goszcząc Twojego Pontiaca lub Cadillaca. Kompleksowo i fachowo przeprowadzimy jego naprawę i konserwację. Z naszego salonu wyjedziesz błyszczącym, mruczącym autem…