NAPRAWA I SERWIS
CHRYSLER W WARSZAWIE

Najlepsi specjaliści od Chrysler w Warszawie.

Fachowa pomoc – naprawa i serwis aut z USA

Kompleksowe wsparcie

Zapraszamy do naszego doskonale wyposażonego salonu przygotowanego do serwisowania samochodów marki Chrysler. Wszystko w jednym miejscu.

Warsztat dla Twojego Chryslera

Najlepszy warsztat dla samochodów z USA – marki Chrysler. Nasi mechanicy posiadają także wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu amerykańskich aut.

CHRYSLER
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach i serwisowaniu aut amerykańskich marki Chrysler. Oferujemy usługi związane z mechaniką samochodową, elektroniką i drobnymi usługami lakierniczymi.

Nasz warsztat wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który wykorzystywany jest w warsztatach na terenie Stanów Zjednoczonych. Daje to gwarancję, że naprawy przeprowadzane w naszym warsztacie niczym nie różnią się od tych w USA. Masz zatem pewność, że Twój amerykański Chrysler będzie czuł się jak w domu.

W naszym warsztacie możesz liczyć na kompleksowy serwis Twojego amerykańskiego auta. Podejmujemy się także drobnych usług serwisowych takich jak wymiana: płynów eksploatacyjnych, oleju, filtrów powietrza i oleju, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, wahaczy, paska klinowego, świec zapłonowych, świec żarowych, cewek zapłonowych, rozrządu, sprzęgła a nawet całego silnika.

Obawiasz się o wysokie koszta naprawy? W naszym warsztacie możesz liczyć na fachową obsługę, miłą atmosferę, szybką naprawę – a to wszystko w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy wszystkich właścicieli amerykańskich samochodów marki Chrysler do naszego warsztatu przy ulicy Jana Ostroroga 10 w Warszawie

INDYWIDUALNA WYCENA

Przyjedź swoim samochodem marki Chrysler do naszego warsztatu w Warszawie – dokonamy pełnego przeglądu i serwisu w atrakcyjnej cenie. Twoje auto w fachowych rękach.