NAPRAWA I SERWIS
DODGE W WARSZAWIE

Najlepsi specjaliści od Dodge w Warszawie.

Szybka i skuteczna naprawa oraz kompleksowy serwis

Serwis & Naprawa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu auto z USA marki Dodge. Umów się na kompleksowy serwis swojego auta w naszym warsztacie.

Warsztat przystosowany do Dodge

Zapraszamy do naszego warsztatu, który wzorowany jest na stylu amerykańskim. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

DODGE
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Jeśli posiadasz amerykański samochód marki Dodge i szukasz sprawdzonego warsztatu – zapraszamy do nas na ul Jana Ostroroga 10 w Warszawie.

Posiadamy wieloletnie doświadcznie w serwisowaniu, naprawianiu i diagnozowaniu amerykańskich samochodów. Potrafimy wykonać kompleksową diagnostykę Twojego auta Dodge i wykazać które elementy wymagają pilnej naprawy. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi jesteśmy także w stanie przewidzieć przyszłe usterki, które mogą Cie spotkać w niedalekiej przyszłości. Je również zdiagnozujemy i naprawimy.

Nie jesteśmy zwykłym warsztatem samochodowym, gdzie liczy się szybkość naprawy pojazdu. Skupiamy się na autach amerykańskich. W ich naprawie mamy największe doświadczenie.

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, serwisem oraz naprawą. W naszej ofercie możesz znaleźć m.in. naprawę skrzyń biegów, naprawę turbosprężarek, czyszczenie filtrów, a także standardowe wymiany rozrządu, olejów, wahaczy, kół dwumasowych, filtrów oraz płynów eksploatacyjnych.

Nie obawiaj się o koszta naprawy – gwarantujemy konkurencyjne ceny a naszym stałym klientom atrakcyjne rabaty.

Przyjedź swoim Dodgem do naszego warsztatu a my zajmiemy się nim jeszcze lepiej niż w niejednym, amerykańskim warsztacie samochodowym.

INDYWIDUALNA WYCENA

Jaki jest koszt naprawy Twojego auta? Ile wyniesie kompleksowy serwis i przegląd? Nasza wycena jest zawsze indywidualna dlatego przyjedź a ustalimy szczegóły.