NAPRAWA I SERWIS
FORD W WARSZAWIE

MasAuto – warsztat numer 1 dla Twojego Forda

Zapraszamy właścicieli samochodów amerykańskich do wizyty w naszym warsztacie.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie samochodów marki FORD – szczególnie tych ze Stanów Zjednoczonych. Umów się na wizytę w naszym warsztacie.

Najlepszy warsztat dla Twojego Forda

Nasz bogato wyposażony warsztat to gwarancja kompleksowego serwisu i naprawy Twojego amerykańskiego samochodu. Jesteśmy najlepszym warsztatem dla samochodów marki FORD z USA w Warszawie.

FORD
SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH

Nasz warsztat oferuje kompleksowy serwis, przegląd, konserwację i naprawę aut marki Ford, szczególnie tych pochodzących ze Stanów Zjednoczonych.

Obawiasz się, że wydasz majątek w ASO? Jesteś nieufny wobec tanich warsztatów? Zaufaj naszym specjalistom – posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu aut z USA.

W naszym warsztacie możesz liczyć na kompletną diagnostykę, która wskaże największe bolączki Twojego amerykańskiego auta. Jesteśmy w stanie wykazać obecne jak i przyszłe problemy, które mogą pojawić się podczas użytkownia Twojego Forda.

Oprócz standardowego, kompleksowego przeglądu wykonujemy także drobne naprawy i usługi warsztatowe takie jak wymiana opon, klocków hamulcowych, pompy paliwa, tłumika i paska klinowego. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji (odgrzybianie i ozonowanie)

Nasz warsztat dostosowaliśmy do aut amerykańskich – serwisujemy wszystkie najważniejsze marki z USA. Możesz mieć pewność, że Twój FORD będzie serwisowany jak w Stanach – za niewielką opłatą.

Przystępne ceny, fachowa obsługa, wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość samochodów marki FORD. To wszystko w naszym salonie MasAuto na ulicy Jana Ostroroga 10 w Warszawie. Zapraszamy!

INDYWIDUALNA WYCENA

Zapraszamy do naszego warsztatu, w którym Twój samochód marki Ford otrzyma kompleksowy serwis i naprawę. Jesteśmy specjalistami od amerykańskich samochodów.